niedziela, 1 stycznia 2017

                       WSZYSTKIM  W NOWYM ROKU ZDROWIA POMYŚLNOŚCI
                                           SPEŁNIENIA MARZEŃ !!!!!
Tak banalnie i normalnie .
W tym roku,zauważyłam w ludziach zmianę i to jest pocieszające jest lepiej,każdy choć słowem wspomniał o przemijaniu więc i o tym ze powinniśmy się cieszyć każdym dniem,zdrowie ma zdecydowanie pierwsze miejsce,rodzina i jej bliskość,przyjaciele na których można liczyć ,marzenia które wszyscy mamy i realizowanie swoich planów.Wszystko inne poszło w odstawkę i dobrze.
Nie mam planów  jest dobrze i oby tylko gorzej nie było za najlepsze w minionym roku uważam maturę najmłodszego a za najgorsze to że dwa tygodnie przed świętami złodziej zabrał mój rower z całym sprzętem fryzjerskim w sakwach,ale ja żyję nikt mnie na tym rowerze nie zabił,dobrzy ludzie (K i A) pomogli,pracowałam i zdążyłam zrobić święta,szczęśliwe święta.
Hmmm.......dlaczego wszyscy prawie wszyscy boją się głośno powiedzieć że są........szcżęśliwiiiiiiiiii??????????????????

4 komentarze:

 1. Jestem SZCZESLIWA!!! Chociaz wiele rzeczy mnie wkurza, to po glebszym zastanowieniu zdaje sobie sprawe, ze nawet szkoda zawracac sobie tym glowy. Najwazniejsze, ze jest zdrowie i rodzina przy boku:) Wszystkiego dobrego na Nowy Rok:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tak trochę przesądnie boję się do tego przyznać aby na złe się nie odmieniło. A moje pragnienia? Chciałabym tylko w zdrowiu móc, dalej celebrować codzienność,cieszyć się drobiazgami i dostrzegać szczęście tu i teraz. Czego i Tobie życzę :) Niech 2017 będzie dla nas łaskawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I tu masz rację, dlaczego boją się?
  ...bo pęd dzisiejszego świata zamydla wielu ludziom oczy, stawia w świetle - MUSISZ, POWINNAS bo? BO? BO??? Często są to zbyt wysokie poprzeczki do przeskoczenia, cele nie do zrealizowania i co za tym idzie frustracja, niezadowolenie z siebie i z tego co nas otacza. A przecież NIC nie jest nam na tym świecie dane na zawsze, wszystko przemija, i utracone chwile nie wrócą... Także cieszmy się tym co mamy najdroższym - dziećmi, rodziną...
  Basiu, jak najwięcej pomyślnych chwil w 2017!

  OdpowiedzUsuń
 4. JAK TO MÓWIĄ - ZDROWIA,ZDROWIA,ZDROWIA, RESZTĘ SAMI ZROBIMY :)

  OdpowiedzUsuń